O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem balonów lateksowych i nadruków okazjonalnych na balonach.

Oferujemy szeroki wybór różnych balonów, aby stworzyć naprawdę oryginalny i niezapomniany projekt dekoracji.
Znajdziesz u nas szeroką gamę balonów i związanych z nimi akcesoriów. 

Zajmujemy się tworzeniem długoterminowej współpracy z naszymi klientami.
Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom doskonałej jakości balonów.
Nasze balony lateksowe na imprezy są naturalnie bezpieczne dla środowiska naturalnego.

BALONY NA URODZINY

Przygotowujesz przyjęcie dla swojej pociechy? A może szaloną imprezę w gronie dorosłych?
Balony będą idealnym dopełnieniem dekoracji Twojej imprezy. Balony są jednym z najczęściej ,wśród najmłodszych, wywołujących uśmiech gadżetów urodzinowych. Balony lateksowe dostępne w naszej ofercie, są bardzo ciekawym i inspirującym sposobem na udekorowanie sali, bądź przystrojeniem pomieszczenia.

BALONY NA ŚLUB

Balony na ślub i wesele to nietuzinkowa dekoracja. Balony przymocowane do samochodu ślubnego to ponaczasowa ozdoba, która oczorowywuje wszystkich gości weselnych. Każda sala weselna ozdobiona w nadmuchane balony zyskuje lekkosci. Od zawsze balony kojarzą się z dobrą zabawą, i efektowną dekoracją, dzięki czemu są idealnym dopełnieniem wystroju sali weselnej.

 

BALONY Z NADRUKIEM

Jako producent balonów i producent nadruków na balonach nie przestaliśmy się rozwijać.
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom tworzymy balony okazjonalne.
Dzięki specjalnie wyselekcjonowanej kolekcji wzorów balonów okazjonalnych, otrzymują Państwo balony z nadrukiem na każdą okazję. Potrzebujesz balony z imieniem dziecka, balony na 18 urodziny, balony personalizowane, balony z Twoim logo, balony z cyferkami, balony na narodziny dziecka? Wszystko znajdziesz w naszej ofercie.

AKCESORIA DO BALONÓW

Nie ograniczamy się tylko do balonów i balonów z nadrukiem. Produkujemy również akcesoria do balonów. W naszej ofercie znajdują się pompki i pompy do dmuchania balonów, wstążki z zamknięciem do balonów z helem, eko patyczki z główkami do trzymania balonów czy taśmy do tworzenia niesamowitych girland.
Stale poszerzamy naszą ofertę, aby sprostać Państwa wymaganiom.

 

ZESTAWY BALONÓW


Masz zaplanowaną imprezę i nie masz czasu na wybór balonów?  Z myślą o takich sytuacjach stworzyliśmy gotowe zestawy balonów, zarówno z nadrukiem, jak i zestawy balonów bez nadruku. Z gotowych zestawów balonów dajemy możliwość stworzenia niesamowitych bukietów balonowych czy balonowych girland.

 

Koszyk
0